Kdo jsme

Jsme Headhunteři pro ecommerce.

0 +
kandidátů v databázi
0 +
Obsazených pozic
0 +
spokojených klientů
0 +let
zkušeností v ecommerce a online marketingu

Pro koho jsou naše služby?

V e-commerce pracujeme celý život, a proto se specializujeme na pozice spojené s e-commerce a online marketingem. Může být něco lepšího?

Stavíte nový e-shop, mobilní aplikaci nebo online službu a nevíte, kde začít? Nemůžete sehnat ty správné lidi? Jste na správné adrese.

Zakladatelky

Ing. Pavlína Zábojníková, MBA

je bývalou HR ředitelkou Allegro Group, pod kterou spadala HR agenda projektů jako je Heuréka, Aukro nebo NetDirect, celkem pro 500 zaměstnanců. V Online People vytváří funkční propojení mezi obchodními aktivitami a interními procesy a zároveň je  hledačem a tipovačem. V ecommerce je roku 2007.

Magdaléna Divišová, Ph.D.

se v ecommerce pohybuje přes osm let, především mezi eshopy. Mimo vedení interního marketingu, náboru a zaškolování zaměstnanců ve společnosti ACOMWARE s.r.o., má zkušenosti s odborným vzděláváním online specialistů. Pět let moderovala projekt www.eshopista.cz.

HODNOTY

Máme 16+ let praxe v e-commerce a HR.

Tým

V ecommerce se pohybuje přes osm let, především mezi eshopy. Mimo vedení interního marketingu, náboru a zaškolování zaměstnanců ve společnosti ACOMWARE s.r.o., má zkušenosti s odborným vzděláváním online specialistů. Pět let moderovala projekt www.eshopista.cz.


Magdalena Divišová

CO-FOUNDER

V ecommerce je od roku 2007, kdy nastoupila jako projekťačka Aukra. Shodou okolností (a protože to tehdy nikdo jiný nechtěl dělat) nakonec spravovala HR agendu projektů jako je Heuréka, Aukro nebo NetDirect, pro cca 500 zaměstnanců. Protože měla kvality personálních agentur plné zuby, založila si s Magdou vlastní.

Pavlína Zábojníková

CO-FOUNDER

Eva je HR nadšenec. Nejraději pomáhá druhým v oblasti osobního a profesního rozvoje a hledání zaměstnání snů. Pracovala 10 let v interním HR pro velké ecommerce projekty, jako jsou Aukro, Heureka nebo tvůrce e-shopů na míru, Netdirect.
Eva Kraváčková

TALENT SOURCE LEAD

Zuzka přičichla k ecommerce v Aukru, kde pracovala na oddělení customer care. V Online People se věnuje od ledna 2019 headhuntu, specializuje se na pozice spojené s PPC a SEO. Ve volném čase je hrozně akční a nejradši tráví čas na basketu.Zuzana Hanáková

TALENT SOURCER

Ráda hledá, poznává, propojuje a spojuje ty pravé lidi a projekty. Má za sebou zkušenosti z CZC.cz nebo vývojářské firmy oXyShop.
Helena Vyvozilová

JUNIOR RECRUITER

V Online People začínala jako administrátor systému. Po první svěřené zakázce propadla kouzlu hledání správných lidí na správné pozice a má radost, když se dobrá věc podaří a spokojenost je na všech stranách. Zkušenosti v jednání s lidmi získala ve výrobních firmách, kde působila na pozici customer care a account executive.
Andrea Krkošková

JUNIOR RECRUITER

Eva je u nás nováček, na svém profesním medailonku pracuje.Eva Nečasová

TALENT SOURCER

V e-commerce působí od roku 2011, kdy nastartovala marketingovou komunikaci pro nový e-shop Euronics. Vybudovala a vedla marketingový tým Kasa a Hej a dále se věnovala budování značky. Má zkušenosti s mezinárodním marketingem na B2B projektu merXu a jako marketingový konzultant pomáhá firmám růst. Nyní své zkušenosti zúročí při dosazování správných lidí na pozice, kde sama pracovala a dalšímu rozvoji agentury.

Any Čižmářová

EXECUTIVE SEARCH & BUSINESS DEVELOPMENT

Aleš se grafice a designu věnuje už od školní lavice, na business úrovni od roku 2009. Má zkušenosti s designem marketingovým, produktovým, funkčním, osobním, uměleckým či korporátním (kompletní firemní identita apod…). Své zkušenosti získal v různých marketingových agenturách (Acomware, promoGEN, Sherpas, Lead Magnet – s některými stále spolupracuje) i jako interní inhouse grafik.


Aleš Nehněvajsa

CREATIVE DESIGNER

Magdalena Divišová

Co-Founder

Pavlína Zábojníková

Co-Founder
NTD_9713

Anna Anna

Manager
NTD_9739

Anna Anna

Manager

Kontaktujte nás

Hledáte nové online specialisty nebo novou práci v online? Dejte nám vědět.

Pustíme se společně do práce! 

Kancelář Praha: 733 129 272

Kancelář Zlín: 734 445 535