Jsme personálka

Jsme personálka pro ecommerce.

0 +
kandidátů v databázi
0 +
Obsazených pozic
0 +
spokojených klientů
0 let
zkušeností v ecommerce a online marketingu

Pro koho jsou naše služby?

V e-commerce pracujeme celý život, a proto se specializujeme na pozice spojené s e-commerce a online marketingem. Může být něco lepšího?

Stavíte nový e-shop, mobilní aplikaci nebo online službu a nevíte, kde začít? Nemůžete sehnat ty správné lidi? Jste na správné adrese.

Zakladatelky

Ing. Pavlína Zábojníková, MBA

je bývalou HR ředitelkou Allegro Group, pod kterou spadala HR agenda projektů jako je Heuréka, Aukro nebo NetDirect, celkem pro 500 zaměstnanců. V Online People vytváří funkční propojení mezi obchodními aktivitami a interními procesy a zároveň je  hledačem a tipovačem. V ecommerce je roku 2007.

Magdaléna Divišová, Ph.D.

se v ecommerce pohybuje přes osm let, především mezi eshopy. Mimo vedení interního marketingu, náboru a zaškolování zaměstnanců ve společnosti ACOMWARE s.r.o., má zkušenosti s odborným vzděláváním online specialistů. Pět let moderovala projekt www.eshopista.cz.

HODNOTY

Máme 13+ let praxe v e-commerce a HR.

Tým

V ecommerce se pohybuje přes osm let, především mezi eshopy. Mimo vedení interního marketingu, náboru a zaškolování zaměstnanců ve společnosti ACOMWARE s.r.o., má zkušenosti s odborným vzděláváním online specialistů. Pět let moderovala projekt www.eshopista.cz.


Magdalena Divišová

CO-FOUNDER

V ecommerce je od roku 2007, kdy nastoupila jako projekťačka Aukra. Shodou okolností (a protože to tehdy nikdo jiný nechtěl dělat) nakonec spravovala HR agendu projektů jako je Heuréka, Aukro nebo NetDirect, pro cca 500 zaměstnanců. Protože měla kvality personálních agentur plné zuby, založila si s Magdou vlastní.

Pavlína Zábojníková

CO-FOUNDER

Eva je HR nadšenec. Nejraději pomáhá druhým v oblasti osobního a profesního rozvoje a hledání zaměstnání snů. Pracovala 10 let v interním HR pro velké ecommerce projekty, jako jsou Aukro, Heureka nebo tvůrce e-shopů na míru, Netdirect.Eva Kraváčková

TALENT SOURCE LEAD

Zuzka přičichla k ecommerce v Aukru, kde pracovala na oddělení customer care. V Online People se věnuje od ledna 2019 headhuntu, specializuje se na pozice spojené s PPC a SEO. Ve volném čase je hrozně akční a nejradši tráví čas na basketu.

Zuzana Hanáková

TALENT SOURCER

Magdalena Divišová

Co-Founder

Pavlína Zábojníková

Co-Founder
NTD_9713

Anna Anna

Manager
NTD_9739

Anna Anna

Manager

Kontaktujte nás

Hledáte nové online specialisty nebo novou práci v online? Dejte nám vědět.

Pustíme se společně do práce! 

Kancelář Praha: 733 129 272

Kancelář Zlín: 734 445 535