Omlouváme se, ale pozice je již obsazená. Mnoho dalších je ale k dispozici na této stránce.

Přehled volných pozic


Team Leader PPC/SEM

Hledáme zkušeného tým lídra PPC/SEM pro nově budovaný HUB v Praze.

Místo: Praha Holešovice
Společnost: KAISER+KRAFT EUROPA GmbH

Online marketing manažer (severní Morava)

Pro CARERO, distributora výrobků pro děti a kojence, hledáme někoho, kdo se postará o kompletní B2B online marketingovou strategii. Zvýšit povědomí o společnosti u vybrané cílové skupiny by pro tebe byla hračka? Čti dál!

Místo: Jablunkov
Společnost: CAREO, s.r.o.

Hlava grafiků

Hledáme šéfa menšího týmu grafiků v jednom z největších českých eshopů. Pokud zvládnete určovat priority nejen sobě, ale i svému týmu, a navíc vás nevyleká nával produktových kampaní napříč všemožnými marketingovými kanály, pojďme si o tom promluvit.

Místo: Praha

Digital Marketing Manager

Bavilo by vás vytvořit strategii a vést marketingový tým mezinárodnímu obchodnímu řetězci? Globus hledá Digital Marketing Managera!    

Místo: Praha
Společnost: Globus ČR, k.s.

Marketing a správa webu pro Etu

Ryze česká značka s tradicí hledá zlíňáka, co rozumí online marketingu a ví co obnáší správa webu. 

Místo: Zlín
Společnost: Eta a.s.

Brand specialista

Pro český e-shop, který prodává kontaktní čočky po celé Evropě, hledáme brandově orientovaného specialistu!

Místo: P 9 - metro Českomoravská
Společnost: ALENSA, s.r.o.

Obchodník/sales assistant

Baví tě komunikovat s lidmi, chceš nasbírat zajímavé zkušenosti v onlinu a láká tě inspirativní startupové prostředí? 

Místo: Praha, Anděl
Společnost: DataBreakers s.r.o.

Account wanted!

Jsi samostatný, nebojíš se vést velké projekty pro významné klienty a ke všemu máš zkušenosti s digitálem? Tak čti dál!      

Místo: Praha
Společnost: Dark Side

Grafik/Art Director

Máš originální vize a dokážeš je přenést na papír? Nebojíš se podívat na značku z trochu jiného úhlu? Tak tě potřebujeme do kreativního týmu BeefBrothers!

Společnost: BeefBrothers - Praha 7

Řezník/Copywriter

Mají tvoje slova říz a nebojíš se zběsilého tempa? Pražská agentura Beef Brothers hledá kreativního řezníka, který umí i psát. 

Místo: BeefBrothers - Praha 7

Produktový specialista pro cashbackový portál

Baví tě online marketing, ecommerce a finance? Troufneš si k tomu i na vývoj webu? Dokážeš si udělat analýzu a na základě ní naplánovat strategii? Ano, je to tak, hledáme supermana 

Místo: Praha

Online marketing mistr pro Zásilkovnu

Pro nastarovanou logistickou firmu hledáme online experta zaměřeného hlavně na performance, který dokáže doručit do depa Zásilkovny ještě více klientů v podobě eshopů nejen z Čech, ale i z dalších evropských států. 

Místo: Praha
Společnost: Zásilkovna

Mobile App Product Owner

Pro řetězec potravin Globus sháníme schopného šéfa produktu, který rozumí UX, vývoji aplikací i zákaznickým potřebám.

Místo: Praha 9 - Čakovice
Společnost: Globus ČR, k.s.

Procesní specialista

Brilantní analyticko-systémové myšlení, logické uvažování, cit a vášeň pro oblast fintech. Je ti to blízké? Čti dál!

Místo: Praha/Brno
Společnost: Home Credit

Junior analytik pro globální logistickou společnost

Umíš perfektně s Excelem, máš cit pro analytiku a přemýšlíš, kde nastartovat kariéru po boku zkušených analytiků? V TNT budeš mít na starosti práci s klientskými ceníky.

Místo: Chrášťany
Společnost: TNT

Head of marketing pro Memsource

Hledáme šéfa online marketingu pro předního světového poskytovatele překladového softwaru. Jde o globální produkt  vyvinutý inhouse, navíc v cloudu. Společnost Memsource má sídlo v Praze a slouží zákazníkům v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii.

Místo: Praha 1
Společnost: Memsource

UX designer/researcher

Economia hledá do svých řad zkušeného UX designéra/researchera. Máš alespoň tříleté zkušenosti s UX, Scrum ti je vlastní a umíš k projektům přistupovat konstruktivně? Čti dál!

Místo: Praha 8 - Karlín
Společnost: Economia, a.s.

Konzultant pro nadnárodní klienty

Víte, co mají společného Calvin Klein, Nike a Adidas? Vás jako konzultanta. Věnujete se digital signage nebo vás zajímá? Máte zkušenosti s realizací klientových požadavků, a to i v angličtině? Green Light Solution právě najímá.

Místo: Praha 4 - Brumlovka
Společnost: Green Light Solutions s.r.o.

Nenašli jste vhodnou pozici? Spojte se s námi

Reference

Doleva
 • logo
  Marketingový manager
  "Online People nám pomáhali nalézt našeho hlavního “markeťáka”. Díky empatii Magdy Divišové se nám nového kolegu do týmu podařilo nalézt během několika týdnů. Pokud budeme hledat opět profíka z oboru, tak určitě opět s Magdou a jejím týmem."
  Soňa Fialková
  majitelka
 • logo
  Zásilkovna.cz
  "Najít pravého člověka na klíčovou pozici managementu bývá velký problém v momentě, kdy selžou vnitřní zdroje. Naštěstí je zde Online People, díky kterému jsme našli profesionála, jenž perfektně zapadl nejen do danné pozice, ale především do celého našeho týmu :)"
  Simona Kijonková
  Majitelka Zásilkovny
 • logo
  Rozbaleno.cz
  "V rámci e-commerce, není vždy snadné obsadit klíčové pozice. Ve spolupráci s Online People, se nám to podařilo. Oceňuji velmi profesionální a proaktivní přístup."
  Jitka Sojaková
  Ředitelka lidských zdrojů
 • logo
  Feedo
  "S devčaty s Onlinepeople.cz spolupracujeme již od samotného vzniku Onlinepeople.cz. Jejich přístup ke hledání zkušených odborníků z online prostředí je bezkonkurenční. Mají zmáklý proces hledání, testování a doporučení jednotlivých kandidátů. Nejdříve se snažili nasát naši firemní kulturu, aby se při hledání mohli soustředit na lidi co k nám do Feedo® zapadnou. Našli nám již několik super lidí, ale největší hvězdou je náš marketingový manager - to byla a je BOMBA :o)"
  Martin Molčan
  Co-founder
 • logo
  Online specialista pro Slovensko
  Spolupráce s firmou OnlinePeople byla velmi profesionální a pružná. Dokázali velmi rychle reagovat na moji poptávku a doporučit mi vhodné kandidáty. Celý proces jsme zvládli v rekordním čase. Veškerá komunikace před i po zakázce byla velmi příjemná. Tuto firmu mohu vřele doporučit. Ví co dělají a znají dokonale české prostředí.
  Michal Finta
  Marketing Director CZ/SK v DámeJídlo
 • logo
  Affiliate Manager
  "Spolupráce s Onlinepeople.cz je strašně fajn. Navíc vše funguje a probíhá přesně dle domluvy, rychle a efektivně. Jako jedna z mála agentur se zajímají o klienta tak, aby pochopili co přesně potřebuje. I díky tomu jsme našli super kolegu na pozici Affiliate Manager. Což v Česku není nejlehčí úkol. Díky!”
  Martin Lošťák
  Head of Sales and Marketing
 • logo
  Head of marketing
  "Díky Online People jsme vybírali z těch nejlepších, kteří v české ecommerce působí. A díky Online People se nám podařilo vytvořit takový proces výběru kandidáta, kterým byl blízký naší firemní kultuře a umožnil nám udělat správné rozhodnutí. Z nového kolegy máme obrovskou radost a perfektně mezi nás zapadl."
  Jiří Urban
  CEO
 • logo
  Marketing Specialist
  "Hledání vhodného kadidáta na pozici Marketing specialist je mimo velká města celkem oříšek. Online People to ale zvládli na jedničku! Marketing Specialistu pro nás našli rychle i v Náchodě! Jsme nadmíru spokojeni."
  Petr Vít
  jednatel Astratex.cz
 • logo
  Online Marketing Specialist
  "Online People jsme svěřili obsazení pozice Online marketing specialist. A výsledek nás příjemně překvapil. Bez zbytečných průtahů pro nás našli toho pravého člověka, který odpovídá našim požadavkům a navíc do stavajícího týmu skvěle zapadl."
  David Beška
  Sales Manager
 • logo
Doprava

Garanti

Doleva
 • Garant pro: zákaznický servis
  Zdeněk Čech
  Ambasador customer care

  Zdeněk má zkušenosti v rámci zákaznické péče a vztahů se zákazníky jak z mezinárodních projektů typu Allegro, Notino nebo Mallgroup, tak i z prostředí startupů. V současné době zastává ambasadora zákaznických služeb ve společnosti Bonami a je k dispozici jako konzultant dalším projektům investiční skupiny Miton.

 • Garant pro: Programování a kódování
  Jan Dufek
  Senior programátor - Java Spring, Angular, React

  Honza má zkušenosti jak ze startupového prostředí, když ve firmě Sortivo pracoval např. na stahování veřejných rejstříků pro SAP nebo na generátoru reklam ppcHIT, tak i z korporátního, když pokračoval ve vývoji ppcHITu i po odkoupení firmou Seznam.cz. Dnes se živí na volné noze např. programováním chemického softwaru.

 • Garant pro: Sociální média
  Eliška Vyhnánková
  Krotitelka sociálních sítí

  Eliška je špičková konzultantka v oboru sociálních médií. Pravidelně přednáší, publikuje a školí. Nabízí poradenství a odborně vedená školení na Facebook nebo Twitter. Dříve pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, aktuálně pomáhá se strategiemi v agentuře Dark Side.  

   

 • Garant pro: Online Marketing
  Tomáš Jindříšek
  Managing partner, Dark side a.s.

  Tomáš Jindříšek je Managing Partner a spoluzakladatel agentury Dark Side. Předtím působil deset let jako ředitel OgilvyInteractive, internetové divize mezinárodní reklamní sítě Ogilvy. Tomáš je rovněž předsedou představenstva ADMEZ. Pravidelně přednáší a publikuje, působí jako člen řady odborných porot a aktivně se zapojuje do projektů pro známé brandy.

 • Garant pro: E-commerce
  Ondřej Klega
  Partner, ACOMWARE s.r.o.

  Ondřej se dlouhodobě věnuje vstupu na online trh a celé problematice e-commerce. Přednáší na konferencích i workshopech a individuálně konzultuje ecommerce projekty. V Online People je garantem pozice E-commerce konzultant.

 • Garant pro: Mobile
  David Beška
  Sales Director, Skrz.cz

  David Beška je aktuálně obchodním ředitelem společnosti Skrz.cz. Donedávna působil ve společnosti brandz friendz jako Internet and Digital Media Consultant. Další zkušenosti získal ve společnostech DB Consulting nebo Sanoma Media Praha s.r.o. V Online people zastává garanta pro pozici Mobile manager.

 • Garant pro: Performance
  Jan Fencík
  Performance Strategist, ACOMWARE s.r.o.

  Honza je Performance Advertising Manager ve společnosti ACOMWARE s.r.o. Kromě českých PPC kampaní a výkonnostního marketingu má Honza na starosti zavádění a optimalizaci PPC kampaní na zahraničních trzích. V Online People garantuje problematiku Performance.

Doprava

Kontakt

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejlepších online specialistů.
Přiložit soubory...
Přiložených souborů: 0

ONLINE PEOPLE s.r.o.
Amazon Court (jsme v přízemí)
Rohanské nábřeží 661/5
Praha 8 - Karlín

E-mail:
Pro poptávky:
IČ: 03575055
DIČ: CZ03575055
Bankovní spojení: 2100700361/2010

Telefon: (+420) 734 445 535
Sídlo firmy: Tř. Maršála Malinovského 884, Uherské Hradiště, 686 01
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně, oddíl C., vložka 85363