Omlouváme se, ale pozice je již obsazená. Mnoho dalších je ale k dispozici na této stránce.

Přehled volných pozic


Digital Performance Specialist

Máš nápady, které hýbou světem? A jdou změřit? Tak pojď do mezinárodní agentury, která se stará o jednu velkou značku na trhu - Samsung!

Místo: Praha 4 - Chodov

Senior Account Manager

Zvládneš vést a realizovat komunikační a marketingovou strategii největšího hráče v oblasti techniky – Samsung? 

Místo: Praha 4, Chodov
Společnost: Cheil

Los Kachlos hledá los prodavačos

Baví tě design a komunikace se zákazníkem ti není proti srsti? Máme pro tebe práci snů :) Čti více:

Místo: Praha 2, Vinohrady
Společnost: Los Kachlos

Marketingový koordinátor pro Bella Rose

Bella Rose, e-shop s krásnými doplňky a dekoracemi ze Skandinávie, právě hledá nového parťáka, který bude koordinovat všechny marketingové aktivity! 

Místo: Brno

CRM campaign manager

Baví vás CRM, mailing a analytika? Máme pro Vás od každého něco!    

Místo: Praha
Společnost: Vorwerk

Junior analytik (vhodné i pro studenty)

Umíš perfektně s Excelem, máš cit pro analytiku a přemýšlíš, kde nastartovat kariéru po boku zkušených analytiků? V TNT budeš mít na starosti práci s klientskými ceníky.

Místo: Chrášťany (vedle Zličína)
Společnost: TNT

Mobile App Product Manager

Jako svět potřebuje moderní nákupní aplikace, tak jedna z nich potřebuje svého produkťáka!  Baví tě myšlenka, že nákupy mají lidi bavit a mají existovat vychytávky, které jim usnadní využívání výhodných nabídek a hledání inspirace? Vychytávku máme!:)

Místo: Praha 5 - Anděl

Chceš dělat výživný e-mailing?

HTML máš v malíku, Mailchimp znáš jak své boty a přemýšlíš, kterému love brandu budeš věnovat svůj čas a energii? Co takhle zkusit Rohlík.cz?

Místo: Praha, Karlín
Společnost: Rohlík.cz

Lidé půjčují lidem - a co na to říkají data?

Hledáme eso na webovou analytiku pro Zonky. Pokud se trochu vyznáte ve fin-techu, asi víte, co všechno se tu může sledovat, analyzovat, testovat, optimalizovat... tahle pozice je zkrátka analytikův sen.

Místo: Praha, Petřiny
Společnost: Zonky

Online marketing manažer (severní Morava)

Pro CARERO, distributora výrobků pro děti a kojence, hledáme někoho, kdo se postará o kompletní B2B online marketingovou strategii. Zvýšit povědomí o společnosti u vybrané cílové skupiny by pro tebe byla hračka? Čti dál!

Místo: Jablunkov
Společnost: CARERO, s.r.o.

Digital Marketing Manager

Bavilo by vás vytvořit strategii a vést marketingový tým mezinárodnímu obchodnímu řetězci? Globus hledá Digital Marketing Managera!    

Místo: Praha
Společnost: Globus ČR, k.s.

Hledá se webový analytik pro Samsung

Rád/a se ponoříš do dat, čistíš je a třídíš a nemůžeš se od nich odtrhnout, dokud z nich nevytvoříš praktické reporty? Jmenují se tvoji nejlepší kolegové Google Analytics a Adobe Omniture? Tak nastraž uši: Hledáme analytika pro Samsung. 

Místo: Praha, Chodov
Společnost: Cheil Germany GmbH

Nenašli jste vhodnou pozici? Spojte se s námi

Reference

Doleva
 • logo
  Marketingový manager
  "Online People nám pomáhali nalézt našeho hlavního “markeťáka”. Díky empatii Magdy Divišové se nám nového kolegu do týmu podařilo nalézt během několika týdnů. Pokud budeme hledat opět profíka z oboru, tak určitě opět s Magdou a jejím týmem."
  Soňa Fialková
  majitelka
 • logo
  Zásilkovna.cz
  "Najít pravého člověka na klíčovou pozici managementu bývá velký problém v momentě, kdy selžou vnitřní zdroje. Naštěstí je zde Online People, díky kterému jsme našli profesionála, jenž perfektně zapadl nejen do danné pozice, ale především do celého našeho týmu :)"
  Simona Kijonková
  Majitelka Zásilkovny
 • logo
  Rozbaleno.cz
  "V rámci e-commerce, není vždy snadné obsadit klíčové pozice. Ve spolupráci s Online People, se nám to podařilo. Oceňuji velmi profesionální a proaktivní přístup."
  Jitka Sojaková
  Ředitelka lidských zdrojů
 • logo
  Feedo
  "S devčaty s Onlinepeople.cz spolupracujeme již od samotného vzniku Onlinepeople.cz. Jejich přístup ke hledání zkušených odborníků z online prostředí je bezkonkurenční. Mají zmáklý proces hledání, testování a doporučení jednotlivých kandidátů. Nejdříve se snažili nasát naši firemní kulturu, aby se při hledání mohli soustředit na lidi co k nám do Feedo® zapadnou. Našli nám již několik super lidí, ale největší hvězdou je náš marketingový manager - to byla a je BOMBA :o)"
  Martin Molčan
  Co-founder
 • logo
  Online specialista pro Slovensko
  Spolupráce s firmou OnlinePeople byla velmi profesionální a pružná. Dokázali velmi rychle reagovat na moji poptávku a doporučit mi vhodné kandidáty. Celý proces jsme zvládli v rekordním čase. Veškerá komunikace před i po zakázce byla velmi příjemná. Tuto firmu mohu vřele doporučit. Ví co dělají a znají dokonale české prostředí.
  Michal Finta
  Marketing Director CZ/SK v DámeJídlo
 • logo
  Affiliate Manager
  "Spolupráce s Onlinepeople.cz je strašně fajn. Navíc vše funguje a probíhá přesně dle domluvy, rychle a efektivně. Jako jedna z mála agentur se zajímají o klienta tak, aby pochopili co přesně potřebuje. I díky tomu jsme našli super kolegu na pozici Affiliate Manager. Což v Česku není nejlehčí úkol. Díky!”
  Martin Lošťák
  Head of Sales and Marketing
 • logo
  Head of marketing
  "Díky Online People jsme vybírali z těch nejlepších, kteří v české ecommerce působí. A díky Online People se nám podařilo vytvořit takový proces výběru kandidáta, kterým byl blízký naší firemní kultuře a umožnil nám udělat správné rozhodnutí. Z nového kolegy máme obrovskou radost a perfektně mezi nás zapadl."
  Jiří Urban
  CEO
 • logo
  Marketing Specialist
  "Hledání vhodného kadidáta na pozici Marketing specialist je mimo velká města celkem oříšek. Online People to ale zvládli na jedničku! Marketing Specialistu pro nás našli rychle i v Náchodě! Jsme nadmíru spokojeni."
  Petr Vít
  jednatel Astratex.cz
 • logo
  Online Marketing Specialist
  "Online People jsme svěřili obsazení pozice Online marketing specialist. A výsledek nás příjemně překvapil. Bez zbytečných průtahů pro nás našli toho pravého člověka, který odpovídá našim požadavkům a navíc do stavajícího týmu skvěle zapadl."
  David Beška
  Sales Manager
Doprava

Garanti

Doleva
 • Garant pro: zákaznický servis
  Zdeněk Čech
  Ambasador customer care

  Zdeněk má zkušenosti v rámci zákaznické péče a vztahů se zákazníky jak z mezinárodních projektů typu Allegro, Notino nebo Mallgroup, tak i z prostředí startupů. V současné době zastává ambasadora zákaznických služeb ve společnosti Bonami a je k dispozici jako konzultant dalším projektům investiční skupiny Miton.

 • Garant pro: Programování a kódování
  Jan Dufek
  Senior programátor - Java Spring, Angular, React

  Honza má zkušenosti jak ze startupového prostředí, když ve firmě Sortivo pracoval např. na stahování veřejných rejstříků pro SAP nebo na generátoru reklam ppcHIT, tak i z korporátního, když pokračoval ve vývoji ppcHITu i po odkoupení firmou Seznam.cz. Dnes se živí na volné noze např. programováním chemického softwaru.

 • Garant pro: Sociální média
  Eliška Vyhnánková
  Krotitelka sociálních sítí

  Eliška je špičková konzultantka v oboru sociálních médií. Pravidelně přednáší, publikuje a školí. Nabízí poradenství a odborně vedená školení na Facebook nebo Twitter. Dříve pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, aktuálně pomáhá se strategiemi v agentuře Dark Side.  

   

 • Garant pro: Online Marketing
  Tomáš Jindříšek
  Managing partner, Dark side a.s.

  Tomáš Jindříšek je Managing Partner a spoluzakladatel agentury Dark Side. Předtím působil deset let jako ředitel OgilvyInteractive, internetové divize mezinárodní reklamní sítě Ogilvy. Tomáš je rovněž předsedou představenstva ADMEZ. Pravidelně přednáší a publikuje, působí jako člen řady odborných porot a aktivně se zapojuje do projektů pro známé brandy.

 • Garant pro: E-commerce
  Ondřej Klega
  Partner, ACOMWARE s.r.o.

  Ondřej se dlouhodobě věnuje vstupu na online trh a celé problematice e-commerce. Přednáší na konferencích i workshopech a individuálně konzultuje ecommerce projekty. V Online People je garantem pozice E-commerce konzultant.

 • Garant pro: Mobile
  David Beška
  Sales Director, Skrz.cz

  David Beška je aktuálně obchodním ředitelem společnosti Skrz.cz. Donedávna působil ve společnosti brandz friendz jako Internet and Digital Media Consultant. Další zkušenosti získal ve společnostech DB Consulting nebo Sanoma Media Praha s.r.o. V Online people zastává garanta pro pozici Mobile manager.

 • Garant pro: Performance
  Jan Fencík
  Performance Strategist, ACOMWARE s.r.o.

  Honza je Performance Advertising Manager ve společnosti ACOMWARE s.r.o. Kromě českých PPC kampaní a výkonnostního marketingu má Honza na starosti zavádění a optimalizaci PPC kampaní na zahraničních trzích. V Online People garantuje problematiku Performance.

Doprava

Kontakt

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejlepších online specialistů.
Přiložit soubory...
Přiložených souborů: 0

ONLINE PEOPLE s.r.o.
Amazon Court (jsme v přízemí)
Rohanské nábřeží 661/5
Praha 8 - Karlín

E-mail:
Pro poptávky:
IČ: 03575055
DIČ: CZ03575055
Bankovní spojení: 2100700361/2010

Telefon: (+420) 734 445 535
Sídlo firmy: Tř. Maršála Malinovského 884, Uherské Hradiště, 686 01
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně, oddíl C., vložka 85363