Omlouváme se, ale pozice je již obsazená. Mnoho dalších je ale k dispozici na této stránce.

Přehled volných pozic


Emailingový specialista

Umíš posílat emaily z více než jednoho nástroje, poznáš rozdíl mezi segmentací a personalizací? Budeme rádi, když pošleš email s životopisem nám.  

Místo: Praha

ATL specialista

Nákup médií a jejich plánování, marketingová komunikace ... je to tvůj svět, který Tě baví, živí a naplňuje? Skvělé!  

Místo: Zlín
Společnost: HP Tronic

Specialista online marketingu

Jsi v online marketingu jako ryba ve vodě? Rád proplouváš všemi jeho oblastmi? 

Místo: Praha 1

Senior Media Consultant

Chceš být součástí úspěšného týmu jednoho z největších světových komunikačních skupin?

Místo: Praha

Performance Specialista

Vyznáš se v AdWords i v Skliku? Zajímá tě Affiliate, Zbožové srovnávače i UX? Konverze je pro tebe boží slovo a spokojenost zákazníků vysněný ráj? Chceš se dál rozvíjet a ne jen ťukat do tabulek jako robot?

Místo: Praha
Společnost: Conrad Electronic

Klientský specialista

Máš zdravou vyřídilku?  Jsi komunikativní, spolehlivý/á s proaktivním přístupem k práci? 

Místo: Zlín

Digital Signage Projekťák

Německý rodinný prodejce kvalitních potravin Globus hledá specialistu na digitální komunikaci v oblasti In-store marketingu!  

Místo: Praha Čakovice
Společnost: Globus ČR, k.s.

UX Designer pro Globus

Hledá se UX Designer, který se bude dívat na všechny streamy Globusu a povede jejich customer experience a výzkumy

Místo: Praha Karlín
Společnost: Globus

PPC Strategist pro Glami.HU

Chopíš se PPC kampaní pro maďarskou mutaci Glami? Rádi tě poznáme!

Místo: Praha, Karlín

Performance stratég pro Twisto

Rychle rostoucí FinTech startup hledá kolegu, který naboostuje jejich performance marketing a nebojí se velkých budgetů ani nových technologií.

Místo: Praha, Karlín
Společnost: Twisto

Copywriting manager

Špička mezi online prodejci spodního prádla, ASTRATEX, si zakládá na kvalitě služeb a produktů, které začínají už perfektními popisky. Hledáme Copywriting managera, který bude zodpovídat za kvalitu veškerých textů. 

Místo: Náchod
Společnost: Astratex

eCommerce Manažer pro HP Tronic (Zlín)

E-shop, online, marketingová strategie, marketingové kampaně, GA, SEO, PPC, KPI, zvyšování tržního podílu, Zlín, HP Tronic…. Máme vaši pozornost? Výborně! Čtěte dál a získejte pozici eCommerce Manažer.  

Místo: Zlín
Společnost: HP Tronic

Sales Manager Bratislava

Chcete prodávat reklamu, která je všude vidět?  

Místo: Bratislava, 1 x týdně Zlín
Společnost: MOBILBOARD

PPC junior pro e-shop KetoMIX.cz

Pro e-shop KetoMIX.cz hledáme šikovného PPCčkaře, kterého baví zdravý životní styl. #adwords #sklik #facebook #googleanalytics

Místo: Praha
Společnost: KetoMIX

Nenašli jste vhodnou pozici? Spojte se s námi

Reference

Doleva
 • logo
  Marketingový manager
  "Online People nám pomáhali nalézt našeho hlavního “markeťáka”. Díky empatii Magdy Divišové se nám nového kolegu do týmu podařilo nalézt během několika týdnů. Pokud budeme hledat opět profíka z oboru, tak určitě opět s Magdou a jejím týmem."
  Soňa Fialková
  majitelka
 • logo
  Zásilkovna.cz
  "Najít pravého člověka na klíčovou pozici managementu bývá velký problém v momentě, kdy selžou vnitřní zdroje. Naštěstí je zde Online People, díky kterému jsme našli profesionála, jenž perfektně zapadl nejen do danné pozice, ale především do celého našeho týmu :)"
  Simona Kijonková
  Majitelka Zásilkovny
 • logo
  Rozbaleno.cz
  "V rámci e-commerce, není vždy snadné obsadit klíčové pozice. Ve spolupráci s Online People, se nám to podařilo. Oceňuji velmi profesionální a proaktivní přístup."
  Jitka Sojaková
  Ředitelka lidských zdrojů
 • logo
  Feedo
  "S devčaty s Onlinepeople.cz spolupracujeme již od samotného vzniku Onlinepeople.cz. Jejich přístup ke hledání zkušených odborníků z online prostředí je bezkonkurenční. Mají zmáklý proces hledání, testování a doporučení jednotlivých kandidátů. Nejdříve se snažili nasát naši firemní kulturu, aby se při hledání mohli soustředit na lidi co k nám do Feedo® zapadnou. Našli nám již několik super lidí, ale největší hvězdou je náš marketingový manager - to byla a je BOMBA :o)"
  Martin Molčan
  Co-founder
 • logo
  Online specialista pro Slovensko
  Spolupráce s firmou OnlinePeople byla velmi profesionální a pružná. Dokázali velmi rychle reagovat na moji poptávku a doporučit mi vhodné kandidáty. Celý proces jsme zvládli v rekordním čase. Veškerá komunikace před i po zakázce byla velmi příjemná. Tuto firmu mohu vřele doporučit. Ví co dělají a znají dokonale české prostředí.
  Michal Finta
  Marketing Director CZ/SK v DámeJídlo
 • logo
  Affiliate Manager
  "Spolupráce s Onlinepeople.cz je strašně fajn. Navíc vše funguje a probíhá přesně dle domluvy, rychle a efektivně. Jako jedna z mála agentur se zajímají o klienta tak, aby pochopili co přesně potřebuje. I díky tomu jsme našli super kolegu na pozici Affiliate Manager. Což v Česku není nejlehčí úkol. Díky!”
  Martin Lošťák
  Head of Sales and Marketing
 • logo
  Head of marketing
  "Díky Online People jsme vybírali z těch nejlepších, kteří v české ecommerce působí. A díky Online People se nám podařilo vytvořit takový proces výběru kandidáta, kterým byl blízký naší firemní kultuře a umožnil nám udělat správné rozhodnutí. Z nového kolegy máme obrovskou radost a perfektně mezi nás zapadl."
  Jiří Urban
  CEO
 • logo
  Marketing Specialist
  "Hledání vhodného kadidáta na pozici Marketing specialist je mimo velká města celkem oříšek. Online People to ale zvládli na jedničku! Marketing Specialistu pro nás našli rychle i v Náchodě! Jsme nadmíru spokojeni."
  Petr Vít
  jednatel Astratex.cz
 • logo
  Online Marketing Specialist
  "Online People jsme svěřili obsazení pozice Online marketing specialist. A výsledek nás příjemně překvapil. Bez zbytečných průtahů pro nás našli toho pravého člověka, který odpovídá našim požadavkům a navíc do stavajícího týmu skvěle zapadl."
  David Beška
  Sales Manager
Doprava

Garanti

Doleva
 • Garant pro: Legal
  Petra Stupková
  Advokátka

  Petra je advokátka, která začala sbírat zkušenosti ve velké advokátní kanceláři a soudních síních, ale lákal ji marketing a právo v online podnikání a začala se proto specializovat na právní poradenství v oblasti e-commerce, ochrany osobních údajů, práva v IT a ochraně duševního vlastnictví. Během své praxe asistovala řadě e-shopařů, saaskařů a online marketérů. Díky tomu má v tomto odvětví bohaté zkušenosti a dokáže se tak vcítit do majitele e-shopu či statupisty. I proto se přednášky snaží dělat vždy v praktickém duchu, pochopitelně pro laika. 

 • Garant pro: zákaznický servis
  Zdeněk Čech
  Ambasador customer care

  Zdeněk má zkušenosti v rámci zákaznické péče a vztahů se zákazníky jak z mezinárodních projektů typu Allegro, Notino nebo Mallgroup, tak i z prostředí startupů. V současné době zastává ambasadora zákaznických služeb ve společnosti Bonami a je k dispozici jako konzultant dalším projektům investiční skupiny Miton.

 • Garant pro: Programování a kódování
  Jan Dufek
  Senior programátor - Java Spring, Angular, React

  Honza má zkušenosti jak ze startupového prostředí, když ve firmě Sortivo pracoval např. na stahování veřejných rejstříků pro SAP nebo na generátoru reklam ppcHIT, tak i z korporátního, když pokračoval ve vývoji ppcHITu i po odkoupení firmou Seznam.cz. Dnes se živí na volné noze např. programováním chemického softwaru.

 • Garant pro: Sociální média
  Eliška Vyhnánková
  Krotitelka sociálních sítí

  Eliška je špičková konzultantka v oboru sociálních médií. Pravidelně přednáší, publikuje a školí. Nabízí poradenství a odborně vedená školení na Facebook nebo Twitter. Dříve pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, aktuálně pomáhá se strategiemi v agentuře Dark Side.  

   

 • Garant pro: Online Marketing
  Tomáš Jindříšek
  Managing partner, Dark side a.s.

  Tomáš Jindříšek je Managing Partner a spoluzakladatel agentury Dark Side. Předtím působil deset let jako ředitel OgilvyInteractive, internetové divize mezinárodní reklamní sítě Ogilvy. Tomáš je rovněž předsedou představenstva ADMEZ. Pravidelně přednáší a publikuje, působí jako člen řady odborných porot a aktivně se zapojuje do projektů pro známé brandy.

 • Garant pro: E-commerce
  Ondřej Klega
  CEO, eRockets

  Ondřej se dlouhodobě věnuje vstupu na online trh a celé problematice e-commerce. Přednáší na konferencích i workshopech a individuálně konzultuje ecommerce projekty. V Online People je garantem pozice E-commerce konzultant.

 • Garant pro: Performance
  Jan Fencík
  Performance Strategist, ACOMWARE s.r.o.

  Honza je Performance Advertising Manager ve společnosti ACOMWARE s.r.o. Kromě českých PPC kampaní a výkonnostního marketingu má Honza na starosti zavádění a optimalizaci PPC kampaní na zahraničních trzích. V Online People garantuje problematiku Performance.

Doprava

Kontakt

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejlepších online specialistů.
Přiložit soubory...
Přiložených souborů: 0

ONLINE PEOPLE s.r.o.
Amazon Court (jsme v přízemí)
Rohanské nábřeží 661/5
Praha 8 - Karlín

E-mail:
Pro poptávky:
IČ: 03575055
DIČ: CZ03575055
Bankovní spojení: 2100700361/2010

Telefon: (+420) 734 445 535
Sídlo firmy: Tř. Maršála Malinovského 884, Uherské Hradiště, 686 01
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně, oddíl C., vložka 85363