Omlouváme se, ale pozice je již obsazená. Mnoho dalších je ale k dispozici na této stránce.

Přehled volných pozic


Manažer komunikace značky

Hledáme osobnost, která se bude podílet na budování značky Hello bank! na českém trhu. 

Místo: Praha Smíchov
Společnost: BNP Paribas Personal Finance SA

Digital Specialist - PPC

Hledáme pracanta, který má zkušenosti s optimalizací PPC kampaní a chce se dále zlepšovat a vzdělávat.

Místo: Praha Smíchov
Společnost: BNP Paribas Personal Finance SA

Web analytik

Umíš najít to podstatné pro zvyšování výkonu webu i online kampaní? A co nevíš, to si doměříš, případně navrhneš, jak to doměřit? 

Místo: Praha Smíchov
Společnost: BNP Paribas Personal Finance SA

CRM marketing specialista

Chceš pracovat v české společnosti, která zaujímá přední místa na trhu domácích spotřebičů? Máš v malíku emailingovou strategii? Čti dál :)    

Místo: Zlín
Společnost: HP Tronic

Digital manager

Hledáme zkušeného markeťáka, který se nebojí vyzkoušet naprosto nové věci, dokáže přemýšlet tzv. „out of box“, kdo se umí nadchnout pro svou práci, chce růst se značkou a nebojí se klást vyšší cíle.

Místo: Praha

Emailingový expert

Chceš pracovat ve firmě, která lidem šetří čas a mění způsob stravování? Hledáme emailingového jednorožce s přidanou hodnotou.    

Místo: Praha
Společnost: Rohlik.cz

Specialista online marketingu

Cítíš se v online prostředí jako ryba ve vodě? Hravě si poradíš s psaním originálních textů a víš něco o SEO? Jsi pečlivý a spolehlivý?  

Místo: Praha 7 - Holešovice
Společnost: Kwesto

Emailingový specialista

Umíš posílat emaily z více než jednoho nástroje, poznáš rozdíl mezi segmentací a personalizací? Budeme rádi, když pošleš email s životopisem nám.  

Místo: Praha

ATL specialista

Nákup médií a jejich plánování, marketingová komunikace ... je to tvůj svět, který Tě baví, živí a naplňuje? Skvělé!  

Místo: Zlín
Společnost: HP Tronic

Klientský specialista

Máš zdravou vyřídilku? Jsi komunikativní, spolehlivý/a s proaktivním přístupem k práci?  

Místo: Zlín

PPC Strategist pro Glami.HU

Chopíš se PPC kampaní pro maďarskou mutaci Glami? Rádi tě poznáme!

Místo: Praha, Karlín

Nenašli jste vhodnou pozici? Spojte se s námi

Reference

Doleva
 • logo
  Marketingový manager
  "Online People nám pomáhali nalézt našeho hlavního “markeťáka”. Díky empatii Magdy Divišové se nám nového kolegu do týmu podařilo nalézt během několika týdnů. Pokud budeme hledat opět profíka z oboru, tak určitě opět s Magdou a jejím týmem."
  Soňa Fialková
  majitelka
 • logo
  Zásilkovna.cz
  "Najít pravého člověka na klíčovou pozici managementu bývá velký problém v momentě, kdy selžou vnitřní zdroje. Naštěstí je zde Online People, díky kterému jsme našli profesionála, jenž perfektně zapadl nejen do danné pozice, ale především do celého našeho týmu :)"
  Simona Kijonková
  Majitelka Zásilkovny
 • logo
  Rozbaleno.cz
  "V rámci e-commerce, není vždy snadné obsadit klíčové pozice. Ve spolupráci s Online People, se nám to podařilo. Oceňuji velmi profesionální a proaktivní přístup."
  Jitka Sojaková
  Ředitelka lidských zdrojů
 • logo
  Feedo
  "S devčaty s Onlinepeople.cz spolupracujeme již od samotného vzniku Onlinepeople.cz. Jejich přístup ke hledání zkušených odborníků z online prostředí je bezkonkurenční. Mají zmáklý proces hledání, testování a doporučení jednotlivých kandidátů. Nejdříve se snažili nasát naši firemní kulturu, aby se při hledání mohli soustředit na lidi co k nám do Feedo® zapadnou. Našli nám již několik super lidí, ale největší hvězdou je náš marketingový manager - to byla a je BOMBA :o)"
  Martin Molčan
  Co-founder
 • logo
  Online specialista pro Slovensko
  Spolupráce s firmou OnlinePeople byla velmi profesionální a pružná. Dokázali velmi rychle reagovat na moji poptávku a doporučit mi vhodné kandidáty. Celý proces jsme zvládli v rekordním čase. Veškerá komunikace před i po zakázce byla velmi příjemná. Tuto firmu mohu vřele doporučit. Ví co dělají a znají dokonale české prostředí.
  Michal Finta
  Marketing Director CZ/SK v DámeJídlo
 • logo
  Affiliate Manager
  "Spolupráce s Onlinepeople.cz je strašně fajn. Navíc vše funguje a probíhá přesně dle domluvy, rychle a efektivně. Jako jedna z mála agentur se zajímají o klienta tak, aby pochopili co přesně potřebuje. I díky tomu jsme našli super kolegu na pozici Affiliate Manager. Což v Česku není nejlehčí úkol. Díky!”
  Martin Lošťák
  Head of Sales and Marketing
 • logo
  Head of marketing
  "Díky Online People jsme vybírali z těch nejlepších, kteří v české ecommerce působí. A díky Online People se nám podařilo vytvořit takový proces výběru kandidáta, kterým byl blízký naší firemní kultuře a umožnil nám udělat správné rozhodnutí. Z nového kolegy máme obrovskou radost a perfektně mezi nás zapadl."
  Jiří Urban
  CEO
 • logo
  Marketing Specialist
  "Hledání vhodného kadidáta na pozici Marketing specialist je mimo velká města celkem oříšek. Online People to ale zvládli na jedničku! Marketing Specialistu pro nás našli rychle i v Náchodě! Jsme nadmíru spokojeni."
  Petr Vít
  jednatel Astratex.cz
 • logo
  Online Marketing Specialist
  "Online People jsme svěřili obsazení pozice Online marketing specialist. A výsledek nás příjemně překvapil. Bez zbytečných průtahů pro nás našli toho pravého člověka, který odpovídá našim požadavkům a navíc do stavajícího týmu skvěle zapadl."
  David Beška
  Sales Manager
Doprava

Garanti

Doleva
 • Garant pro: Legal
  Petra Stupková
  Advokátka

  Petra je advokátka, která začala sbírat zkušenosti ve velké advokátní kanceláři a soudních síních, ale lákal ji marketing a právo v online podnikání a začala se proto specializovat na právní poradenství v oblasti e-commerce, ochrany osobních údajů, práva v IT a ochraně duševního vlastnictví. Během své praxe asistovala řadě e-shopařů, saaskařů a online marketérů. Díky tomu má v tomto odvětví bohaté zkušenosti a dokáže se tak vcítit do majitele e-shopu či statupisty. I proto se přednášky snaží dělat vždy v praktickém duchu, pochopitelně pro laika. 

 • Garant pro: zákaznický servis
  Zdeněk Čech
  Ambasador customer care

  Zdeněk má zkušenosti v rámci zákaznické péče a vztahů se zákazníky jak z mezinárodních projektů typu Allegro, Notino nebo Mallgroup, tak i z prostředí startupů. V současné době zastává ambasadora zákaznických služeb ve společnosti Bonami a je k dispozici jako konzultant dalším projektům investiční skupiny Miton.

 • Garant pro: Programování a kódování
  Jan Dufek
  Senior programátor - Java Spring, Angular, React

  Honza má zkušenosti jak ze startupového prostředí, když ve firmě Sortivo pracoval např. na stahování veřejných rejstříků pro SAP nebo na generátoru reklam ppcHIT, tak i z korporátního, když pokračoval ve vývoji ppcHITu i po odkoupení firmou Seznam.cz. Dnes se živí na volné noze např. programováním chemického softwaru.

 • Garant pro: Sociální média
  Eliška Vyhnánková
  Krotitelka sociálních sítí

  Eliška je špičková konzultantka v oboru sociálních médií. Pravidelně přednáší, publikuje a školí. Nabízí poradenství a odborně vedená školení na Facebook nebo Twitter. Dříve pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, aktuálně pomáhá se strategiemi v agentuře Dark Side.  

   

 • Garant pro: Online Marketing
  Tomáš Jindříšek
  Managing partner, Dark side a.s.

  Tomáš Jindříšek je Managing Partner a spoluzakladatel agentury Dark Side. Předtím působil deset let jako ředitel OgilvyInteractive, internetové divize mezinárodní reklamní sítě Ogilvy. Tomáš je rovněž předsedou představenstva ADMEZ. Pravidelně přednáší a publikuje, působí jako člen řady odborných porot a aktivně se zapojuje do projektů pro známé brandy.

 • Garant pro: E-commerce
  Ondřej Klega
  CEO, eRockets

  Ondřej se dlouhodobě věnuje vstupu na online trh a celé problematice e-commerce. Přednáší na konferencích i workshopech a individuálně konzultuje ecommerce projekty. V Online People je garantem pozice E-commerce konzultant.

 • Garant pro: Performance
  Jan Fencík
  Performance Strategist, ACOMWARE s.r.o.

  Honza je Performance Advertising Manager ve společnosti ACOMWARE s.r.o. Kromě českých PPC kampaní a výkonnostního marketingu má Honza na starosti zavádění a optimalizaci PPC kampaní na zahraničních trzích. V Online People garantuje problematiku Performance.

Doprava

Kontakt

Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejlepších online specialistů.
Přiložit soubory...
Přiložených souborů: 0

ONLINE PEOPLE s.r.o.
Amazon Court (jsme v přízemí)
Rohanské nábřeží 661/5
Praha 8 - Karlín

E-mail:
Pro poptávky:
IČ: 03575055
DIČ: CZ03575055
Bankovní spojení: 2100700361/2010

Telefon: (+420) 734 445 535
Sídlo firmy: Tř. Maršála Malinovského 884, Uherské Hradiště, 686 01
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku Krajského soudu v Brně, oddíl C., vložka 85363