Přehled volných pozic

Senior online specialista

Společnost: VORWERK

Orientujete se v moderních marketingových trendech? Máte zkušenost s realizací projektů v online marketingu? Jste kreativní a toužíte po tvůrčí práci s velkým prostorem pro seberealizaci? Potom jste to právě vy, koho hledáme…

 Co budete dělat?

  • Podílet se na tvorbě marketingové strategie pro podporu prodeje s cílem oslovit nové zákazníky
  • Zodpovídat za strategické, operativní, finanční a organizační řízení online aktivit
  • Podílet se na mezinárodních projektech a řídit jejich implementaci v ČR
  • Připravovat a realizovat koncepci rozvoje e-shopu a zvyšovat jeho obrat
  • Navrhovat, realizovat a vyhodnocovat efektivitu online kanálů
  • Připravovat, rozesílat a vyhodnocovat emailingové kampaně
  • Sledovat aktuální trendy a nástroje v online marketingu a využívat je při realizaci kampaní
  • Organizačně a metodicky řídit specialistku na sociální média
  • Reportovat marketingovému manažerovi a úzce komunikovat s centrálou v zahraničí

Co od vás očekáváme?

  • Pracovní zkušenost na obdobné pozici nebo jako online specialista (min. 5 let)
  • Zkušenost s projektovým řízením je výhodou
  • Výborné prezentační a komunikační schopnosti
  • Kreativní a zároveň analytické myšlení
  • Zkušenost s emailingovými kampaněmi
  • Zkušenost s CMS Typo3 a Magento je vítána (není však podmínkou)
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka (aktivní využívání)
  • Touhu rozvíjet své schopnosti a vzdělávat se
  • Týmovou spolupráci a smysl pro humor

A co můžete zase čekat vy?

  • Zázemí silné mezinárodní firmy
  • Velký prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Pracoviště na Praze 4 - Podolí
  • Nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • 5 dnů zdravotního volna
  • Mobilní telefon, notebook
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Kafetérie
  • 50% sleva na výrobky Vorwerk

Informace o pozici

Praha

Kontakt

VORWERK

Agáta Hrdličková

agata.hrdlickova@onlinepeople.cz

607 678 596

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor