Přehled volných pozic


Online marketing mistr pro Zásilkovnu

Společnost: Zásilkovna

Pro nastarovanou logistickou firmu hledáme online experta zaměřeného hlavně na performance, který dokáže doručit do depa Zásilkovny ještě více klientů v podobě eshopů nejen z Čech, ale i z dalších evropských států. 

 

Hledáme člověka, který

  • Perfektně zná všechny online marketingové kanály a ví, kdy po kterém sáhnout.
  • Má "hands-on" zkušenost s performance, mailingem a vyhodnocováním kampaní - hledáme spíše techničtějšího člověka.
  • Má ideálně zkušenost i s marketingem v jiných zemích (SK, HU, RO, PL).
  • Domluví se bez problému anglicky.
  • Bude mentorovat juniorní tým.

 

Proč je tahle pozice lepší než jiné?

  • Zásilkova má skvělé jméno napříč celou českou ecommerce scénou a zdárně si ho buduje i v zahraničí.
  • Stále v ní ale panuje startupový duch, neustále pracují na technických vylepšeních, nových službách pro zákazníky a nových možnostech, jak být stále lepší a lepší. Je velmi inspirativní být u toho.
  • Budete mít příležitost vybudovat silný výkonově zaměřený online marketing produktu, na který je spoleh a o který mají zákazníci zájem.
  • V Zásilkovně navíc dbají na vzdělávání svých zaměstnanců - ať už jde o skoro povinné návštěvy oborových konferencí, nejrůznější školení nebo třeba angličtina.

 

Pokud cítíte, že tohle by mohlo být to pravé a chcete se stát součástí týmu nadšenců, pro které Zásilkovna není zaměstnání, ale životní poslání, napište nám nebo zavolejte. 

Informace o pozici

Praha

angličtina

Kontakt

Zásilkovna

Agáta Hrdličková

agata.hrdlickova@onlinepeople.cz

607678596

Mám zájem o tuto pozici!

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor
Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů na těchto WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Konkrétně se jedná o základní osobní údaje (jméno a příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, občanství, pohlaví, získané tituly), dále o podrobné informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, získaného vzdělání, současného stavu na trhu práce a získané dosavadní praxe, znalostí a dovedností, zdravotního stavu, představ a požadavků mnou hledané práce a dalších souvisejících nepovinných položek.