Přehled volných pozic

Obchodník/sales assistant

Společnost: DataBreakers s.r.o.

Baví tě komunikovat s lidmi, chceš nasbírat zajímavé zkušenosti v onlinu a láká tě inspirativní startupové prostředí?

Nepotřebujeme obchodníka s desetiletou praxí, protože vlastnoručně vyvinutý nástroj Promoter na inteligentní automatizovanou správu facebook kampaní se prodává sám. Hledáme "jen" šikovného nadšence, který dokáže firmám vysvětlit, proč chtít něco, o čem mnohdy ani nevědí, že existuje, ale přinese jim to několikanásobně lepší výnosnost facebookových kampaní. Navíc pokud máš blízko k českým technologickým startupů a zajímáš se o online marketing, kde jinde bys lidem z branže mohl(a) být blíž?

Bez čeho to nepůjde:

  • Komunikativnost - nebát se zvednout cizí číslo nebo zavolat někomu, koho neznáš
  • Aspoň elementární přehled o sociálních sítích nebo Google Analytics - víš, že se na facebooku kromě cool postů dá sledovat i výkon? A víš jak? Přehled o dalších online kanálech se hodí!
  • Drive – nejedeme v zajetých kolejích, zkoušíme nové věci a občas to nevyjde. Jestli „fuck-upy“ bereš jako výzvu udělat to lépe, jsi náš člověk.
  • Sebejistota, ale ne arogance (znát své slabé i silné stránky a umět přijmout radu od ostatních)
  • Samostatnost – co dodat, za ručičku tě vodit nikdo nebude
  • Businessové myšlení – budeš zodpovědný(á) za obchodní výsledky
  • Angličtina - nejde zaručit, že mezi klienty nepotkáš cizince.
  • ... ostatní se doučíš :)

Náplň práce:

  • Většinou telefonický kontakt s potenciálními klienty
  • Domlouvání schůzek s klienty
  • Spolupráce s interním týmem

Co můžeš očekávat:

  • Podporu sehraného týmu, který táhne za jeden provaz
  • Nedocenitelné zkušenosti ze skvěle našlápnutého technologického startupu
  • Smlouvu na dobu neurčitou, preferujeme spolupráci na IČO, ale i HPP je možné
  • Kanceláře na Praze 5 - Anděl, nedaleko OC Smíchov
  • Nástup ihned
  • Pozice je vhodná i pro absolventy a juniory se zájmem o sociální sítě, online marketing, start-upy a nový technologický vývoj

Více o Databreakers najdete v rozhovoru se zakladatelkou Nikol Honovou

Informace o pozici

Praha, Anděl

Full time

Angličtina

Kontakt

DataBreakers s.r.o.

Agáta Hrdličková

agata.hrdlickova@onlinepeople.cz

607 678 596

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor
Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů na těchto WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Konkrétně se jedná o základní osobní údaje (jméno a příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, občanství, pohlaví, získané tituly), dále o podrobné informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, získaného vzdělání, současného stavu na trhu práce a získané dosavadní praxe, znalostí a dovedností, zdravotního stavu, představ a požadavků mnou hledané práce a dalších souvisejících nepovinných položek.