Přehled volných pozic


Manažer multikanálového prodeje

Společnost: Online People s.r.o.

Máte vizi, jak co nejefektivněji propojit online a offline prodej? Umíte přemýšlet o kontinuálním vylepšování CX v obou sférách prodeje? 

Pro významného klienta z oblasti retailového B2C prodeje, hledáme manažera pro multikanálový prodej. Zajímají nás především technicky orientovaní specialisté - mezi pracovní povinnosti nového člověka bude spadat backend e-shopu, mobilní vývoj, ale také např. digital signage projekty.

 

Silná vize patří mezí hlavní pracovní povinnosti nového kolegy. Tu bude realizovat pomocí interního zázemí - 10členného týmu + externích dodavatelských společností. V jeho týmu sedí seniorní specialisté, které není třeba vodit za ruku, rolí multikanálového manažera, jejich leadera, je především "orchestrace" všech technicky orientovaných projektů do funkčního celku, který pružně reaguje na potřeby byznysu. 

 

Ozvěte se, pokud: 

  • jste nositelem silné vize o budoucnosti B2C nakupování v multikanálovém prostředí
  • máte zkušenosti s technickým vývojem alespoň na úrovni šéfa projektu nebo šéfa produktu (e-shop, mobilní aplikace, digital signage projekty, produktový katalog, implementace mohutného ERP) 
  • máte zkušenosti s motivací a vedením týmu
  • dokážete doručovat výsledky v pracovně - nikoliv lidsky - náročném prostředí 
  • chcete držet prst na tepu doby a podílet se na významném projektu české ecommerce

 

Informace o pozici

Praha

HPP

doba neurčitá

AJ - plynně

Kontakt

Online People s.r.o.

Magdaléna Divišová

magdalena.divisova@onlinepeople.cz

733129272

Mám zájem o tuto pozici!

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor