Přehled volných pozic


Lidé půjčují lidem - a co na to říkají data?

Společnost: Zonky

Hledáme eso na webovou analytiku pro Zonky. Pokud se trochu vyznáte ve fin-techu, asi víte, co všechno se tu může sledovat, analyzovat, testovat, optimalizovat... tahle pozice je zkrátka analytikův sen.

 

V Zonky je velmi dobře rozjetý tým na performance marketing. Používají nejmodernější nástroje, hrají si s kombinacemi platforem a zákaznických person a mají zajímavé budgety, které jim dávají prostor pro testování mnoha typů kampaní. Na to všechno samozřejmě potřebují silný analytický background. Základní datamining je nastavený, ale agenda roste, čímž vznikla potřeba přijmout do týmu webového analytika na full-time.

 

Potřebujeme pokročilou znalost Google Analytics a samozřejmě Excelu. Dále se zde používá například Google Data Studio a další nástroje jsou v plánu. Hledáme někoho s praktickou zkušeností s interpretací dat pro e-commerce projekty nebo z prostředí finančních služeb. Podpoříme ve vás analytické myšlení, vnímání konverzních cest a chování zákazníka na webu, kromě toho také komunikační dovednost na interní úrovni. Uvítáme i přesah do byznysových analýz či znalost SQL.

 

Hlavní cíle budou převzetí veškeré webové analytiky a aktivní participace na zefektivnění marketingových investic.

 

Projekt Zonky neustále roste a rozvíjí se, panuje zde aktivní, nadšenecká a přátelská atmosféra. To všechno dohromady tvoří velmi inspirativní prostředí, které motivuje k neustálému zlepšování se. Pokud si také myslíte, že sdílená ekonomika je budoucnost moderního trhu, pak v Zonky najdete svou krevní skupinu.

 

 

 

Informace o pozici

Praha, Petřiny

fulltime

doba neurčitá

HPP

Kontakt

Zonky

Agáta Hrdličková

agata.hrdlickova@onlinepeople.cz

607 678 596

Mám zájem o tuto pozici!

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor