Přehled volných pozic


Konzultant pro nadnárodní klienty

Společnost: Green Light Solutions s.r.o.

Víte, co mají společného Calvin Klein, Nike a Adidas? Vás jako konzultanta. Věnujete se digital signage nebo vás zajímá? Máte zkušenosti s realizací klientových požadavků, a to i v angličtině? Green Light Solution právě najímá.

Firma Green Light Solution realizuje projekty, zejména pro oblast digital signage, tedy vzdálené řízení obsahu na digitálních zařízeních. Těm, kteří digital signage znají, právě zajiskřily oči. Ti, kteří s digital signage zkušenost zatím nemají, si vzpomenou na obchodní centra a svítící reklamní screeny nejrůznějších formátů. ALE pozor! Digital signage také dobře slouží prodavačům, aby měli po ruce detailní informace o nákupním chování zákazníků a mohli je tak lépe obsloužit pomocí tabletu či velké obrazovky, na které mohou produkty detailně promítat. Nezní to jako budoucnost nakupování?
 
 
Digital signage nejsou jedinou oblastí, se kterou Green Light Solution pomáhá svým klientům. A jejich stylem není jen splnit očekávání klientů, ale posouvat hranice možného a své VIP klienty tak stále držet na špičce. Pokud je tempo
„o krok napřed“ vaším životním stylem, nechte nám na sebe kontakt!
 
 
Jaké jsou denní úkoly nového konzultanta? 
  • příprava časového plánu projektu, plánování kapacit interních zdrojů
  • organizace vývojového týmu dle potřeb a rozsahu projektu
  • průběžná komunikace s klientem o průběhu projektu, podkladech atd. 
  • testování projektu
  • aktivní účast na předání dokončeného projektu zákazníkovi
  • zajištění následné podpory při testech u klienta a dokončení projektové administrativy 

Kvalitě klientů musí odpovídat i kvalita konzultanta, větší šanci má tedy ten, kdo je: 

  • vyzrálá osobnost (komunikačně, lidsky), nadšenec pro technologie 
  • týmový hráč, orientovaný na výsledek s výbornými komunikačními dovednosti, schopností improvizace a proaktivním přístupem
  • aktivně využívá angličtinu (slovem/písmem), nechybí mu ochota čas od času vycestovat do zahraničí 
Jak vypadají typické projekty, které pro naše klienty realizujeme?
Ze SW projektů jsou to aplikace pro mobilní zařízení IPady, IPhony napojené na vlastní vyvíjené backend systémy, s cca 1-6 měsíci vývoje, v rámci nterního projektového týmu (UX, grafik-designer, vývojáři PHP, IOS, PHP, kodér, tester). Řesíme také projekty na HW instalace - tam se jedná o participaci na projektu mateřské společnosti EYELEVEL, která vytváří instore instalace pro velké retailové klienty, organizace instalace digitálních řešení v rámci obchodů světových značek od IPadů, Media playerů atd. Některé projekty mohou obsahovat i zajištění tvorby contentu. 
 

Informace o pozici

Praha 4 - Brumlovka

fulltime

doba neučitá

HPP

Angličtina - častá komunikace slovem, písmem

Green Light Solutions s.r.o.

Kontakt

Green Light Solutions s.r.o.

Magdaléna Divišová

Vyskočilova 4a, Praha 4

magdalena.divisova@onlinepeople.cz

733 129 272

Mám zájem o tuto pozici!

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor
Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů na těchto WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Konkrétně se jedná o základní osobní údaje (jméno a příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, občanství, pohlaví, získané tituly), dále o podrobné informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, získaného vzdělání, současného stavu na trhu práce a získané dosavadní praxe, znalostí a dovedností, zdravotního stavu, představ a požadavků mnou hledané práce a dalších souvisejících nepovinných položek.