Přehled volných pozic

Head of marketing pro Memsource

Společnost: Memsource

Hledáme šéfa online marketingu pro předního světového poskytovatele překladového softwaru. Jde o globální produkt  vyvinutý inhouse, navíc v cloudu. Společnost Memsource má sídlo v Praze a slouží zákazníkům v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii.

Head of Marketing v Memsource

Náplň práce

  • Příprava a exekuce strategie online marketingu na globálních trzích (zejm. USA, Severní Evropa, Japonsko) ve všech kanálech (web content, social, mailing, externí zdroje)

  • Zvýšení visibility naší značky v online prostředí

  • Inbound marketing

Zodpovědnost

  • Zodpovědnost za svěřený budget, nastavení a plnění nastavených KPIs (ROI, dlouhodobá hodnota zákazníka - customer LTV atd.)

  • Příprava a prezentace pravidelného reportingu digitálních aktivit a dosahovaných cílů

  • Implementace nových technologií a trendů v segmentu

Požadavky

  • Alespoň tříletá prokazatelná zkušenost s digitálním marketingem na seniorní úrovni

  • Výborná znalost online marketingu v segmentu B2B i B2C

  • Velmi dobrá orientace v datech, byznys pohled na celý projekt a realizované kampaně

  • Praxe s vytvořením celkové marketingové strategie a zajištění zdrojů pro její realizaci (lidských, finančních atd.)

  • Velmi dobrá znalost performance nástrojů (AdWords, Facebook ads, mailing)

  • Velmi dobrá znalost SEO, social media marketingu

  • Výborné komunikační dovednosti, osobnost a dynamika

  • Vyzrálá osobnost orientovaná na výsledky

  • AJ - plynule slovem

Nabízíme

  • Práci v rychle rostoucím a úspěšném projektu, který má už nyní globální dosah

  • Velkou příležitost pro seberealizaci, pro posunutí vlastních hranic

  • Flexibilní pracovní dobu, možnost pravidelného home office

  • Příjemné pracoviště v centru města (kousek od stanice metra Národní) s terasou, chill - out zónou, sprchou

Informace o pozici

Praha 1

HPP

Angličtina MUST

Memsource, a.s.

Kontakt

Memsource

Pavlína Zábojníková

pavlina.zabojnikova@onlinepeople.cz

734445535

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor
Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů na těchto WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Konkrétně se jedná o základní osobní údaje (jméno a příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, občanství, pohlaví, získané tituly), dále o podrobné informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, získaného vzdělání, současného stavu na trhu práce a získané dosavadní praxe, znalostí a dovedností, zdravotního stavu, představ a požadavků mnou hledané práce a dalších souvisejících nepovinných položek.