Přehled volných pozic

eCommerce Manažer pro HP Tronic (Zlín)

Společnost: HP Tronic

E-shop, online, marketingová strategie, marketingové kampaně, GA, SEO, PPC, KPI, zvyšování tržního podílu, Zlín, HP Tronic….

Máme vaši pozornost? Výborně! Čtěte dál a získejte pozici eCommerce Manažer.

Hledáme ecommerce manažera, který dokáže definovat strategické cíle, projektově zaštítí realizaci eshopu, jeho napojení na interní systémy a realizaci online marketingových aktivit, za pomoci interního týmu a externích partnerů. Nový kolega bude úzce spolupracovat s členy nejužšího managementu (zejména obchodu, logistiky, maloobchodní sítě, provozu, financí).

Klíčové dovednosti, znalosti a vlastnosti, které by nový kolega měl přinést do týmu:

  • Hluboká znalost e-commerce a online marketingu (výkonového a inbound marketingu, analytických nástrojů a SEO)
  • Vysoké zaměření na potřeby zákazníků
  • Výborné analytické dovednosti
  • Aktivní zkušenosti s procesy internetového prodeje (aplikace, práce s daty, IS, marketing, zákazník, distribuce, platby)
  • Schopnost přijmout zodpovědnost, samostatnost v rozhodování, trvalý focus na zvyšování obchodní účinnosti eshopu
  • Zkušenost s řízením týmu (interních spolupracovníků i externích agentur)
  • Umění prezentovat své myšlenky nebo výsledky své práce před širším auditoriem
  • Velmi dobrou orientaci v prostředí českého eCommerce prostředí
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Kreativitu, proaktivitu a samostatnost, schopnost definovat cíle i strategii, tah na branku

Svěřené kompetence:

  • Strategický plán a koordinace vývoje eshopu a návazných aktivit
  • Příprava marketingové strategie a její realizace
  • Efektivní správa budgetu v rámci schváleného marketingového plánu
  • Schopnost vybudovat interní online tým

Náplň práce:

  • Definice strategie výkonového online marketingu eshopů euronics.cz, kasa.cz a hej.sk
  • Rozvoj provozovaných eshopů z technického a marketingového hlediska
  • Tvorba a komunikace pravidelných produktových kampaní
  • Vedení malého týmu ve Zlíně
  • Podílení se na vývoji nových projektů spojených s eCommerce s ostatními týmy

Nabízíme:

  • Obrovskou výzvu
  • Zajímavé projekty s využíváním nových technologií
  • Příjemné a neformální pracovní prostředí

Informace o pozici

Zlín

HPP

HP Tronic

Kontakt

HP Tronic

Pavlína Zábojníková

pavlina.zabojnikova@onlinepeople.cz

734445535

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor