Přehled volných pozic


Řezník/Copywriter

Mají tvoje slova říz a nebojíš se zběsilého tempa? Pražská agentura Beef Brothers hledá kreativního řezníka, který umí i psát. 

 

Proč by věci měly být v krabicích?

Proč by had nemohl spolknout slona?

A proč by kreativní agentura nemohla být zároveň tetovací studio?


My jsme BeefBrothers.

Souhlasíte? To je motto neotřelé kreativky, která sídlí v Holešovicích a skládá se (nejen) potetovaných nadšenců do reklamy. Pracuje na projektech pro velké značky jako Nestlé, Vodafone nebo Čedok, ale nebojí se zakázky pojmout trochu jinak, po svém. Teď mezi sebe hledá bratra (nebo sestru), který bude nejen kreativní, ale i velmi výkonný a bude chrlit nové nápady z rukávu.  

                     

Zakladatel agentury Ondřej Drábek říká, že ji založil jako vtip, a tak i zůstala. Přesto jsou v týmu zvyklí pořádně makat a i díky tomu posbírali už spoustu cen. Na svém kontě mají videa, grafiku, radiospoty i brandové strategie a pořád rozšiřují svoje portfolio. Nemusíme asi lákat na uvolněnou kulturu, to je vám nejspíš jasné. V BeefBrothers si užijete legraci, ale zároveň se od vás očekává, že máte mozek a koule (podtitul agentury je Brain & Balls).  

Informace o pozici

BeefBrothers - Praha 7

HPP, IČO

doba neurčitá

ANGLIČTINA

Kontakt

Mariana Grušová

mariana.grusova@onlinepeople.cz

720487606

Mám zájem o tuto pozici!

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor
Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů na těchto WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Konkrétně se jedná o základní osobní údaje (jméno a příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, občanství, pohlaví, získané tituly), dále o podrobné informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, získaného vzdělání, současného stavu na trhu práce a získané dosavadní praxe, znalostí a dovedností, zdravotního stavu, představ a požadavků mnou hledané práce a dalších souvisejících nepovinných položek.