Přehled volných pozic


Grafik/Art Director

Společnost: BeefBrothers - Praha 7

Máš originální vize a dokážeš je přenést na papír? Nebojíš se podívat na značku z trochu jiného úhlu? Tak tě potřebujeme do kreativního týmu BeefBrothers!

Malou pražskou agenturu BeefBrothers založili sympatičtí nadšenci do reklamy jako vtip. A takhle funguje dobře doteď. A protože se vrhají na nové komunikační kanály, potřebují k sobě schopného a zkušeného grafika. Někoho s mozkem i koulemi, kdo bude řezat nápady jako na běžícím páse. Velké značky jako Nestlé, Converse nebo Lego si je vybírají pro jejich originální pojetí kampaní a ty se na nich teď můžeš podílet! Rozhodně u nich nebudeš mít svázané ruce. Za svoje odvážné nápady získali už spoustu cen - Zlatou pecku, Sabre nebo Golden Drum.   

 

                            

 

Co už určitě umíš, ale pro jistotu připomínáme: 

  • Grafické programy jako Photoshop, InDesign 

  • Storyboardy, vizualizace 

  • Nápady, vize, drive

  • Vymyslet pro klienta správné touchpointy pro různé kanály, online i offline 

  • UX a znalost webů je velké plus

​​Troufneš si na to? Ozvi se nám!

Informace o pozici

HPP

IČO

Kontakt

BeefBrothers - Praha 7

Mariana Grušová

mariana.grusova@onlinepeople.cz

720487606

Mám zájem o tuto pozici!

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor
Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů na těchto WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Konkrétně se jedná o základní osobní údaje (jméno a příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, občanství, pohlaví, získané tituly), dále o podrobné informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, získaného vzdělání, současného stavu na trhu práce a získané dosavadní praxe, znalostí a dovedností, zdravotního stavu, představ a požadavků mnou hledané práce a dalších souvisejících nepovinných položek.