Přehled volných pozic


Junior analytik (vhodné i pro studenty)

Společnost: TNT

Umíš perfektně s Excelem, máš cit pro analytiku a přemýšlíš, kde nastartovat kariéru po boku zkušených analytiků?

V TNT budeš mít na starosti práci s klientskými ceníky.

 

O jakou jde práci?
Hledáme posilu na oddělení commercial, které je klíčové pro cenotvorbu a práci s ceníky. Budeš obchodníkům připravovat podklady pro jejich klienty, vyhodnocovat jejich ziskovost a budeš připravovat cenové analýzy (marže, profitabilita, ...). Je proto nezbytné perfektně ovládat Excel, a to hlavně funkce, kontigenční tabulky a ideálně i VBA, které usnadní některé úkony. Navíc dostaneš šanci prezentovat výsledky své práce kolegům v rámci oddělení, interním klientům z jiných oddělení i managementu společnosti.

 

Co to je za firmu?
TNT je 4. největší expresní logistická společnost světa. Českou centrálu mají kousek od Zličína, ale jsou v úzkém kontaktu s regionální centrálou pro Eastern Europe. Tvoje angličtina zde tedy určitě nezakrní. Tým, jehož se staneš součástí je parta mladých energických lidí, kteří pro vtip nejdou daleko. Pomohou ti se rychle zorientovat v interních systémech a občas zajdete společně třeba na večeři.

 

Co musíš umět?

  • Excel - pokročilý (minimálně od vlookupu až po kontingeční tabulky)
  • Angličtina - aspoň písemně (reportuje se na zahraniční centrálu, takže veškeré maily jsou v angličtině)
  • Vše ostatní tě doučí a není toho málo

 

Co se hodí?

  • Výhodou je znalost relačních databází
  • Angličtina - na vyšším levelu (můžeš se pak účasnit konferenčních hovorů k novým projektům a kampaním a mít za ně zodpovědnost)
  • Prezentančí dovednosti
  • VŠ vzdělání (klidně v procesu)

 

Jaký bude další postup?

Zavoláme si, probereme podrobněji pozici i tvé dovednosti, a pokud nám to bude pokud budeš mít stále zájem, vyplníš s námi jednoduchý test na Excel. Pak už zbývá jen seznámit se s budoucí nadřízenou a může být hotovo.

Informace o pozici

Chrášťany (vedle Zličína)

plný, 3/4 nebo 1/2 úvazek

na dobu neurčitou

HPP, DPČ

týden dovolené navíc, stravenky, životní pojištění, příspěvek na dopravu, ...

Kontakt

TNT

Agáta Hrdličková

agata.hrdlickova@onlinepeople.cz

607 678 596

Mám zájem o tuto pozici!

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor
Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů na těchto WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Konkrétně se jedná o základní osobní údaje (jméno a příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, občanství, pohlaví, získané tituly), dále o podrobné informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, získaného vzdělání, současného stavu na trhu práce a získané dosavadní praxe, znalostí a dovedností, zdravotního stavu, představ a požadavků mnou hledané práce a dalších souvisejících nepovinných položek.