Přehled volných pozic


Junior analytik pro globální logistickou společnost

Společnost: TNT

Umíš perfektně s Excelem, máš cit pro analytiku a přemýšlíš, kde nastartovat kariéru po boku zkušených analytiků? V TNT budeš mít na starosti práci s klientskými ceníky.

 

O jakou jde práci?
Hledáme posilu na oddělení commercial, které je klíčové pro cenotvorbu a práci s ceníky. Budeš obchodníkům připravovat podklady pro jejich klienty a budeš hlídat, aby byly profitabilní (aby ceny nešly pod náklady). Je proto nezbytné perfektně ovládat Excel, a to hlavně funkce, kontigenční tabulky a ideálně i VBA, které usnadní některé úkony.

 

Co to je za firmu?
TNT je 4. největší expresní logistická společnost světa. Českou centrálu mají kousek od Zličína, ale jsou v úzkém kontaktu s regionální centrálou pro Eastern Europe. Tvoje angličtina zde tedy určitě nezakrní. Tým, jehož se staneš součástí je parta mladých energických lidí, kteří pro vtip nejdou daleko. Pomohou ti se rychle zorientovat v interních systémech a občas zajdete společně třeba na večeři.

 

 

Co musíš umět?

  • Excel - level mistr - bez toho se neobejdeš
  • Angličtina - aspoň písemně (reportuje se na zahraniční centrálu, takže veškeré maily jsou v angličtině)
  • Vše ostatní tě doučí a není toho málo

 

Co se hodí?

  • Access
  • SQL
  • Angličtina - na vyšším levelu (můžeš se pak účasnit konferenčních hovorů k novým projektům a kampaním a mít za ně zodpovědnost)
  • Prezentančí dovednosti

 

A výhled z okna na rybníček - to člověk zůstane v práci přes čas, jen aby si mohl udělat takovou fotku! Chceš toho být součástí? Napiš nám!

 

Informace o pozici

Chrášťany

HPP

na dobu neurčitou

5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky, flexipasy, Multisport - zkrátka vše, na co si vzpomenete

Kontakt

TNT

Agáta Hrdličková

agata.hrdlickova@onlinepeople.cz

607 678 596

Mám zájem o tuto pozici!

Přiložených souborů: 0
Nahrát soubor
Souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů:

V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů na těchto WWW stránkách za účelem mé prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Konkrétně se jedná o základní osobní údaje (jméno a příjmení, datum a místo narození, rodinný stav, občanství, pohlaví, získané tituly), dále o podrobné informace týkající se kontaktních údajů včetně trvalého bydliště, získaného vzdělání, současného stavu na trhu práce a získané dosavadní praxe, znalostí a dovedností, zdravotního stavu, představ a požadavků mnou hledané práce a dalších souvisejících nepovinných položek.